^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Bezpieczeństwo na drodze

Każde dziecko, to małe i to duże, dobrze wie, że zasady ruchu drogowego są skomplikowane, ale warto je znać. I tego zdania są również nasze przedszkolaki, które w związku z tematem bezpieczeństwa na drodze wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie. Starsi przypomnieli sobie zasady przechodzenia przez jezdnię przy pomocy sygnalizacji świetlnej i bez, a także jak powinni zachowywać się idąc chodnikiem, szczególnie w pobliżu ruchliwej jezdni. Dzieciom z oddziału II udało się również przy okazji spotkać policjantów pełniących służbę w pobliżu naszego przedszkola. Okazali się bardzo uprzejmi i wytłumaczyli nam jak powinniśmy prawidłowo przechodzić przez jezdnię, a także sprawdzali czy to, czego wysłuchaliśmy potrafimy wykorzystać w praktyce. 

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.