^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

MIKOŁAJKOWE PRZEDSTAWIENIE

Dzień 06.12 stał się już tradycją w naszym przedszkolu.

Niespodzianką w naszej placówce było przedstawienie w wykonaniu rodziców pt. „List do Pani Zimy”. W tym roku rodzice przedstawili spektakl w którym główną rolę grał Mikołaj- Andrzej Chrupała, a także Pani Zima – Ewa Szkudlarek oraz zła Czarownica – Małgorzata Kasprzak, która miała powstrzymać Święta wraz ze swoimi towarzyszami ptakami – Martą Jędrysiak i Leszkiem Mikulskim. W przygotowaniu do świąt Pani Zimie towarzyszyły śnieżynki, za które przebrały się – Marta Dąbrowska- Sołtysik, Anna Smaga, Anna Sołtysik- Hełka, Katarzyna Sołtysik, Zuzanna Terpiłowska i Anna Gajda. Pomocnikami Mikołaja, czyli elfami byli: Magdalena Kempińska, Aldona Ciesielska, Weronika Trąbczyńska, Dominika Kokot, Dagmara Krupa, Justyna Mirek- Hojka, Agnieszka Nawrot i Kinga Murawska. Natomiast za aranżację przestawienia i za przygotowanie paczek z prezentami dla dzieci odpowiadały - Pani Beata Anna Krawczyk i Katarzyna Kolebska.

Po występie pojawił się Święty Mikołaj z Burmistrzem Miasta i Gminy Kępno Piotrem Psikusem i obdarował dzieci prezentami.

Rodzice, którzy wzięli udział w inscenizacji wykazali się ogromnymi zdolnościami aktorskimi. Wspaniała gra aktorska połączona została z pomysłowymi strojami i rekwizytami.
Dzieci uważnie słuchały i oglądały przedstawienie. Udany występ został nagrodzony gromkimi brawami i uśmiechami na twarzach dzieci.

Dziękujemy naszym „Aktorom” – Rodzicom, którzy po raz kolejny poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci oraz niezapomniane wrażenia.

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.