^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I DZIEŃ DYNI:)

Dzieci z oddziału p Moniki świętowali Dzień Dyni 2020, wykonały bardzo ciężka prace, wydrążyły swoje dynie, ale powstały piękne lampiony. Były dyplomy, foto budka, słodycze oraz tańce.

 

Oddział V, w tym tygodniu ukladanie opowiadan z pomoca welny- zabawy z literkami. Było również pasowanie nowych dzieci i świeto dyni :)

 

Oddział VI- w środę odbyło się pasowanie na przedszkolaka :) dzieci malowały również swój wymarzony dom oraz obchodzily święto dyni????

 

Dzieci z oddziału III wykonały Ziemniakowego - cudaka, korzystały z uroków Złotej Jesieni - zabawy z liśćmi. W czwartek odbyło się pasowanie na przedszkolaka a w piątek świętowaliśmy Dzień Dyni????????????

Popoludnie w grupie III minęło pod znakiem dyniowych zabaw Były zabawy z ruchowe z "parzącą dynią” relaks przy blasku dyniowych lampionów, dyniowe ćwiczenia logopedyczne rozwijające sprawność narządów artykulacyjnych. Dzieci wykonały też chrupkowe dynie które następnie z ochotą zjadły A na zakończenie tego pełnego dyniowych wrażeń otrzymały dyniowe dyplomy.

 

Oddział I- tworzył swój wymarzony dom z figur geometrycznych.

 

Najważniejszym wydarzeniem w gr II w tym tygodniu było Pasowanie na przedszkolaka i wokół tego kręcił się nasz tydzień ????

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.