^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

REKRUTACJA - ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice ! 

 Niebawem rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok szkolny:

1. Od 8 lutego  2021 r. (poniedziałek) do 12 lutego 2021 r. (piątek) rodzice uczęszczających przedszkolaków składają deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego.

W przypadku kontynuacji, dzieci mają zagwarantowane miejsce w danym przedszkolu.

DZIECI ZMIENIAJĄCE PRZEDSZKOLE:

Rodzice, którzy zamierzają zapisać dziecko do innego przedszkola, niż to, do którego dotychczas uczęszcza, wypełniają deklarację o rezygnacji z wychowania przedszkolnego w obecnej placówce przedszkolnej.

Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku  dziecko uczestniczy w rekrutacji na takich samych zasadach, jak dziecko zapisywane do przedszkola po raz pierwszy.
Rodzice muszą jednak pamiętać, że w przypadku nieprzyjęcia dziecka do przedszkola, miejsce w dotychczasowym przedszkolu nie jest dla niego zagwarantowane.

 

2. Od 1 marca do 15 marca 2021 r. rozpocznie się rekrutacja elektroniczna dla kandydatów do przedszkoli miasta i gminy Kępno na rok szkolny 2021/2022.

Od 1 marca (od godz. 8:00) dla Państwa dyspozycji, będzie uruchomiona strona rekrutacji pod adresem: www.kepno.przedszkola.vnabor.pl  na której rodzic loguje się, wybiera przedszkole, wypełnia wniosek.

Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi dokumentami dostępnymi na tej stronie.

Kolejność zgłoszenia nie ma żadnego wpływu na przyjęcie dziecka do przedszkola.

Przy rejestrowaniu wniosku proszę wpisać adres poczty elektronicznej, będą tam kierowane przez system informacje o zakwalifikowaniu i przyjęciu dziecka oraz będzie możliwość dostępu do państwa hasła w przypadku zapomnienia.

www.kepno.przedszkola.vnabor.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze z:

- Kryteriami rekrutacji i obrazkową instrukcją rektrutacji

pod adresem:

https://drive.google.com/drive/folders/1Q_fYciVETNGwSsGAa7gn2cT3qzOoxsWa?usp=sharing

 

 

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.