^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

SZANOWNI RODZICE

Szanowni Rodzice

Przedszkola Samorządowego nr 4 w Kępnie !

Pragnę poinformować Państwa, iż od dnia 1 lutego 2021 r. powierzono mi obowiązki wicedyrektora przedszkola zarządzając placówką pod nieobecność Pani Anny Moś.

Bardzo żałuję, że obecna sytuacja epidemiczna uniemożliwia mi bezpośredni kontakt z Państwem w celu wzajemnego poznania. Jednakże chciałabym po krótce przedstawić swoją osobę, zdając sobie sprawę z ważności Rodziców w naszej placówce, których odbieram nie jako petentów lecz współtwórców wizerunku przedszkola.

Nazywam się Sławomira Czechlowska. Jestem nauczycielem z 20-letnim stażem pracy pedagogicznej. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową: 11 lat byłam dyrektorem szkoły i punktu przedszkolnego oraz niespełna 5 lat wicedyrektorem przedszkola.

Nowa sytuacja-zmiana miejsca pracy, nowe obowiązki i przejęcie biura dyrektora spowodowały moje opóźnienie w kwestii formalnej -przedstawienia się Państwu za co serdecznie przepraszam.

Mam nadzieję, że współpraca z Państwem będzie układała się pomyślnie. Dużo słyszałam o zaangażowaniu Rodziców w tej placówce. Jestem otwarta na wszelkie propozycje Państwa. Jeżeli tylko będą one zgodne z obecnymi przepisami i obostrzeniami, z pewnością wspólnie z nauczycielami będziemy chcieli słuchać naszych partnerów-rodziców. Zapewniamy, że nasze działania służą tej samej idei –czyli wszechstronnemu rozwojowi dzieci, radosnej atmosferze w placówce oraz zapewnieniu bezpieczeństwa.

Będę starała się, aby wszystkie  ważne dla Rodziców sprawy były przekazywane na bieżąco za pośrednictwem komunikatorów internetowych nauczycieli, a także zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej: www.dzieciecakraina.kepno.pl.

Życzę Państwu wszystkiego dobrego i gorąco pozdrawiam

Z wyrazami szacunku-wicedyrektor PS nr 4  w Kępnie– Sławomira Czechlowska

 

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.