^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA PLACÓWKI

" Szanowni Rodzice !
W związku z kwarantanną ze względu na Covid-19 części personelu oraz dzieci, od jutra (01.03.2021) do piątku (05.03.2021) nasze przedszkole na ulicy Cichej 13 przechodzi za zgodą organu prowadzącego w tryb pracy zdalnej. Pracować stacjonarnie będą jedynie oddziały na ulicy Przemysłowej oraz w Szkole nr 3. Nauczyciele poinformują Państwa w jaki sposób będą realizowali z dziećmi podstawę programową. Bardzo prosimy Rodziców o zapewnienie dzieciom opieki i możliwości realizacji programu w domu. Wychowawcy są do Państwa dyspozycji i zrobią wszystko, aby w jak najlepszy sposób zapełnić dzieciom czas spędzony w domu. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu spotkamy się wszyscy w budynku naszego przedszkola, czego dzieciom, rodzicom i nauczycielom życzę.
Pozdrawiam serdecznie
Sławomira Czechlowska-wicedyrektor przedszkola."
 
 
Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.