^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI KARMY

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszym przedszkolu chcieliśmy by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Do Schroniska dla Bezdomnych zwierząt w Niedźwiedziu przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli.

Organizatorem i koordynatorem akcji była Pani Dominika Kowalska - Biziak oraz Aleksandra Uraczyńska. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. W tym roku udało się Nam zebrać aż 85 kg karmy, a także sporo zabawek, misek i innych smakołyków.

Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk !:)

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.