^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Policja i Straż z odwiedzinami w przedszkolu.

Ubiegły tydzień dla naszych przedszkolaków był pełen emocji. W ramach profilaktyki do naszego przedszkola z wizytą zawitali policjanci oraz strażacy. Podczas spotkania przypomnieli przedszkolakom  zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachęcali do używania elementów odblaskowych. Ważnym elementem spotkania była rozmowa o bezpieczeństwie i przypomnienie numerów alarmowych. Wielkie zainteresowanie wzbudziły policyjne radiowozy oraz wozy strażackie, a także wszystkie prezentowane przez gości sprzęty. Ogromną atrakcją dla naszych podopiecznych była możliwość zobaczenia wozów specjalistycznych w środku. Serdecznie dziękujemy Policjantom z Komendy Powiatowej w Kępnie oraz Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie za odwiedziny w naszym przedszkolu. 

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć!

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.