^Powrót na górę strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Festyn Dzień Rodziny

W sobotę 3 czerwca odbył się coroczny Festyn Rodziny. Tego dnia nie zabrakło atrakcji dla naszych wychowanków i ich najbliższych. Tego dnia mieliśmy okazję obejrzeć między innymi pokaz psów pracujących w Straży Ochrony Kolei, pokazu tańca zespołu Explozja, zajęcia sportowe z Akademii Reissa oraz zajęcia z byłym trenerem Reprezentacji Polski  w badmintonie Mirosławem Markiem, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy z OSP Myjomice i zabawy z animatorka Marzena Rogalińską. 

Dla dzieci czekały takie atrakcje jak: zamek dmuchany, labirynt z torem przeszkód, malowanie twarzy, koło fortuny, zabawy z bańkami mydlanymi, fontanna wodna, pokaz psów służbowych. 

Dla każdego czekały również stoiska gastronomiczne: lody, wata cukrowa, fontanny czekoladowe, popcorn, ciepłe ciasto pieczone przez niezawodne Panie kucharki z naszego przedszkola, chleb ze swojskim smalcem i ogórek kiszony. 

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Rady Rodziców Przedszkola za pomoc w organizacji oraz Rodzicom. Bez Państwa zaangażowania Festynu z taka ilością atrakcji nie udało by się zrealizować. Dziękujemy! 

 

Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć pod poniższym linkiem:  

GALERIA ZDJĘCIA  

GALRIA FILM 

 

 

 

Copyright © 2013. Dziecięca Kraina Rights Reserved.